Współpraca / Kontakt

Reklama na blogu Marder&Marder Manufacture

To ja. Nauczyłem kopać Chucka Norrisa. Prostowałem banany zanim to jeszcze było modne. Pokazałem Rubikowi jak się klaszcze. Zrobiłem spaghetti aglio olio z makaronu penne, bez użycia czosnku i oliwy. Miałem swoje 1,5 sekundy w serialu Kasia i Tomek (właściwie to moje plecy). Zbigniew Wodecki uścisnął moją dłoń. Na moim życiorysie zostały oparte wszystkie części Indiany Jonesa (i Powrotu do przyszłości). Znam osobiście wszystkich, których mam w znajomych na Facebooku i przeczytałem Pana Tadeusza. Całego. Zaraz po tym jak złamałem szyfr Enigmy. 
Wskrzesiłem też Łazarza, wstrzymałem Słońce, wysadziłem szwedzką armatę, dałem światu penicylinę, pomalowałem Kaplicę Sykstyńską i pokonałem Voldemorta. Siódmego dnia odpoczywałem.
Mów mi Paweł. Paweł Marder. A w razie współpracy reklamowej na blogu (lub poza nim) nie zawahaj się napisać na kontakt@chleby.info

2 komentarze:

 1. Witaj Paweł :)

  Z pewnością fajny blog -choć mnie najbardziej interesują przepisy BEZGLUTENOWE.
  Poszukuję przepisów na bułeczki bezglutenowe, ale... bez mąki kukurydzianej, sojowej -i koniecznie takie, by na drugi dzień nie były już stare :(
  Aha, i bez wykorzystywania gotowych mieszanek chlebowych..
  Może kiedyś uda Ci się wynaleźć taki przepis ?

  I ostatnio idzie 'moda' na wypieki z nieskażonych mąk pszennych (czyli bez glifosatu) i zawierających taki gluten nie szkodzący organizmowi ludzkiemu... -mówię tu o mące pszennej z samopszy i z płaskurki.... o pieczywie (bułki, chałki -również) pieczonym tylko i wyłącznie na zakwasie (nie na drożdżach :)
  Co Ty na to ;)? -podejmiesz 'rękawicę' ;)??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może kiedyś pokuszę się na coś takiego, ale akurat wypieki bezglutenowe nie są tym co lubię najbardziej, ani nie są tym czego potrzebuję. Więc z całą pewnością nie są na szczycie listy rzeczy, które mam do zrobienia. Ale kto wie, może kiedyś wymyślę parę przepisów.

   Usuń

Dziękuję, że tutaj jesteś. Zostaw komentarz, napisz, co sądzisz o blogu czy o tym konkretnym przepisie. Nie zostawiaj natomiast w komentarzu linków (ani do swojej strony, ani do żadnej innej) - chyba, że kontekst rozmowy tego wymaga. Jeśli interesuje Cię zareklamowanie się na blogu, to po prostu zajrzyj do zakładki "Współpraca".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...