Współpraca / Kontakt

Reklama na blogu Marder&Marder Manufacture

To ja. Nauczyłem kopać Chucka Norrisa. Prostowałem banany zanim to jeszcze było modne. Pokazałem Rubikowi jak się klaszcze. Zrobiłem spaghetti aglio olio z makaronu penne, bez użycia czosnku i oliwy. Miałem swoje 1,5 sekundy w serialu Kasia i Tomek (właściwie to moje plecy). Zbigniew Wodecki uścisnął moją dłoń. Na moim życiorysie zostały oparte wszystkie części Indiany Jonesa (i Powrotu do przyszłości). Znam osobiście wszystkich, których mam w znajomych na Facebooku i przeczytałem Pana Tadeusza. Całego. Zaraz po tym jak złamałem szyfr Enigmy. 
Wskrzesiłem też Łazarza, wstrzymałem Słońce, wysadziłem szwedzką armatę, dałem światu penicylinę, pomalowałem Kaplicę Sykstyńską i pokonałem Voldemorta. Siódmego dnia odpoczywałem.
Mów mi Paweł. Paweł Marder. A w razie współpracy reklamowej na blogu (lub poza nim) nie zawahaj się napisać na kontakt@chleby.info

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że tutaj jesteś. Zostaw komentarz, napisz, co sądzisz o blogu czy o tym konkretnym przepisie. Nie zostawiaj natomiast w komentarzu linków (ani do swojej strony, ani do żadnej innej) - chyba, że kontekst rozmowy tego wymaga. Jeśli interesuje Cię zareklamowanie się na blogu, to po prostu zajrzyj do zakładki "Współpraca".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...