Polecany post
Najprostszy chleb pszenny z chrupiącą skórką
Dzisiaj mamy dla Was coś zupełnie nowego. Tak, wiemy, wiemy, zwykły prosty pszenny chleb jakby nowością na naszym blogu nie jest. Ale ten chleb …
BLOG DOBRZE DOPRAWIONY
Dziękuję, że tutaj jesteś. Zostaw komentarz, napisz, co sądzisz o blogu czy o tym konkretnym przepisie. Nie zostawiaj natomiast w komentarzu linków (ani do swojej strony, ani do żadnej innej) - chyba, że kontekst rozmowy tego wymaga. Jeśli interesuje Cię zareklamowanie się na blogu, to po prostu zajrzyj do zakładki "Współpraca".
Znakomity blog!
OdpowiedzUsuńTeż robię sama :)
OdpowiedzUsuńI bardzo mądrze :)
UsuńPotwierdzam, bardzo smartnie!
OdpowiedzUsuńWitajcie, również mam taki swój cukier odkąd poczytałam o wanilinie nie kupuje cukru wanilinowego :) Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńja rozcinam laski i mam cukier waniliowy z ziarenkami. od czasu do czasu potrząsam słoikiem na etapie robienia cukru. Super sprawa
OdpowiedzUsuńBardzo dobry pomysł ;)
UsuńOsobiście ograniczam cukier, uważam, że cukier to biała śmierć i lepiej go odstawiać na ile się da ;)
OdpowiedzUsuńDomowy czy też kupiony w supermarkecie... Każdy niestety jest szkodliwy i dobrze byłoby go odstawić. Kiedyś spożywałam ogromne ilości cukru, ale teraz staram się go ograniczać do jak najmniejszej ilości ;)
OdpowiedzUsuń