Print Friendly and PDF

Ofensywa sierpniowa! :)


Ostatni dzień lipca. A jutro pierwszy dzień sierpnia. Co to oznacza? Ano zależy dla kogo. Dla dzieciaków oznacza to, że już połowa wakacji za nimi, studenci się dopiero rozkręcają, bo mają jeszcze dwa miesiące :) A co to oznacza dla mnie? Całą masę szczęścia! Mianowicie postanowiłem przez cały sierpień, każdego dnia zamieszczać jakiś przepis! 31 dni sierpnia, 31 przepisów. A jak się rozpędzę to może i kawałek o wrzesień zawadzę :) To co prawda nie to samo, co bohaterka filmu "Julie i Julia", która przez rok codziennie na swoim blogu zamieszczała jeden przepis, ale i tak jestem sam z siebie dumny :)

A jednocześnie chciałbym ten blog tworzyć razem z wami. Jeśli chcecie podzielić się ze mną i z resztą czytelników jakimś swoim przepisem, jakąś potrawą którą zrobiliście to podeślijcie to do mnie. Może być sam przepis to sam chętnie przetestuję, może być przepis razem ze zdjęciem już zrobionej potrawy to od razu zamieszczę... Z góry dziękuję, a kontakt do mnie jest tutaj.

A tymczasem od jutra zapraszam każdego dnia na coś nowego :)

Komentarze

 1. Twoje chleby są super! Może poproszę o jakiś podstawowy przepis, nawet jak już był ;) Pozdrawiam i zapraszam do mnie po inspiracje ;) http://wlodarczyki.net/mopswkuchni/

  OdpowiedzUsuń
 2. No no, brzmi naprawdę interesująco!
  Szkoda, że przez prawie cały sierpień nie będę przy komputerze... Za to we wrześniu na pewno nadrobię czytanie :)
  Pozdrawiam!
  Izabela

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, że tutaj jesteś. Zostaw komentarz, napisz, co sądzisz o blogu czy o tym konkretnym przepisie. Nie zostawiaj natomiast w komentarzu linków (ani do swojej strony, ani do żadnej innej) - chyba, że kontekst rozmowy tego wymaga. Jeśli interesuje Cię zareklamowanie się na blogu, to po prostu zajrzyj do zakładki "Współpraca".

Popularne posty