Print Friendly and PDF

Nowy blog kulinarny!


Witam wszystkich moich czytelników. Achtung, achtung! Proszę się zebrać w kole, albo ustawić w dwuszeregu - co tam kto lubi, to już w zależności od preferencji (trójki też dozwolone) - i słuchać uważnie: otworzony został nowy blog kulinarny! Otóż w cyberprzestrzeni pojawiła się KURA W ROSOLE! Ja pierdziu, przepisy ma takie fajne, że ten kto tam nie zajrzy ten kozia trąbka! Kura dopiero startuje ze swoim blogiem, ale ja już widzę, że będzie grubo. Za parę miesięcy zobaczycie kto - jak zwykle - miał rację :) Zatem nie traćcie czasu na czytanie tych moich dyrdymałów i raz-dwa do Kury! A do mnie zapraszam w sobotę w samo południe na wiosenne bułeczki :)

---------------------------------------------------------------------
Chcesz dostawać moje przepisy prosto na e-mail? Wpisz swój adres z prawej strony w okienko "Przepisy prosto na twój e-mail!". Od tej pory żaden przepis Ci nie umknie :)

Komentarze

 1. Zapraszamy, zapraszamy i na gości czekamy :) Paweł - dzięki wielkie!!!
  Świeża Kura z Rosołu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czy ten blog jest zamknięty i tylko dla niektórych :( ponieważ nie można do niego wejść bez zalogowania Przykro skoro jest polecany i tak gorliwie nas się zaprasza

   Usuń
  2. Ten wpis ma ponad 3 lata. Ten blog już, niestety, nie istnieje.

   Usuń
 2. ZOBACZ TEŻ TO: ♥♥♥♥♥

  CHLEB TYPU KR-IRL. PODSTAWA TO; ENERGIA (ANTYCUKRZYCOWY).
  1.TEMAT.
  http://sandrarecho.pinger.pl/m/4500722

  ENGLISH VERSION_______: http://www.instytutirl.com.pl/index9.php

  Biologia, medycyna.
  1.TEMAT./

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, że tutaj jesteś. Zostaw komentarz, napisz, co sądzisz o blogu czy o tym konkretnym przepisie. Nie zostawiaj natomiast w komentarzu linków (ani do swojej strony, ani do żadnej innej) - chyba, że kontekst rozmowy tego wymaga. Jeśli interesuje Cię zareklamowanie się na blogu, to po prostu zajrzyj do zakładki "Współpraca".

Popularne posty