Print Friendly and PDF

KONKURS (częściowo kulinarny): Kobieta do zjedzenia, recital Magdaleny Smalary


Dzisiaj mamy dla Was konkurs! Ale tylko częściowo kulinarny. Do wygrania jest jedna podwójna wejściówka na recital Magdaleny Smalary "Kobieta do zjedzenia". Przedstawienie odbędzie się w Warszawie, Scena na Woli im. T. Łomnickiego, ul. Kasprzaka 22. Data: 17 lutego, godz. 19.00

Poniżej przedstawiamy notkę, która dostaliśmy od teatru:

Magdalena Smalara w recitalu ,,Kobieta do zjedzenia" opowie o jednej z największych namiętności świata czyli o jedzeniu. Usłyszymy piosenki napisane specjalnie do tego spektaklu oraz szlagiery w nowych aranżacjach.
Nie wszyscy ludzie zastanawiają się nad tym, co jedzą. Niektórym jest to zupełnie obojętne. Warto wiedzieć, że o jedzeniu pisali najwięksi, nadając mu rangę niemal metafizyczną, dość wspomnieć proustowskie Magdalenki. Dziś, kiedy co druga osoba to wybitny smakosz o wiedzy szefa kuchni restauracji z gwiazdką Michelin, jedzenie znowu stało się tematem numer jeden.

Będzie zabawnie i lirycznie. Będzie o smakach, o apetytach, o filozofii jedzenia, o proteinach, białkach, skrobiach i o dietach. Aktorka temat zna od podszewki, mając za sobą m.in. terapię odchudzającą u hipnotyzera.
 
Co najważniejsze - klienci rachunek zapłacą przed, więc  przykra pointa każdej dobrej kolacji zostanie im oszczędzona.
opracowanie muzyczne: Urszula Borkowska
wizualizacje: Emilia Sadowska

Zespół:
Urszula Borkowska - instrumenty klawiszowe
Konrad Kubicki - kontrabas
Marcin Słomiński - perkusja
Marcin Świderski - saksofon, flet

A co trzeba zrobić żeby takie jedno podwójne zaproszenie u nas wygrać? Wystarczy dodać komentarz pod wpisem, a my spośród wszystkich osób, które się w ten sposób zgłoszą wylosujemy jedną. Zgłoszenia przyjmujemy do piątku, 13 lutego. Mamy nadzieję, że nikt nie jest przesądny :) W komentarzu należy podać swoje imię i adres e-mail. A jeśli nie chce się publicznie podawać swojego maila to chociaż samo imię, a adres e-mail można przesłać na naszego blogowego maila: chleby@op.pl

Zwycięzcę wylosujemy w weekend po zakończeniu konkursu czyli 14 lub 15 lutego.

Powodzenia!
Magda i Paweł


AKTUALIZACJA (15.02.2015):

Przed chwila odbyło się losowanie. Niezależna i nieprzekupna komisja konkursowa (w osobie mnie i Madzi) wylosowała jako zwycięzcę Martę C. Gratulujemy! A z Martą zaraz się skontaktuję, aby przekazać szczegóły odebrania biletu do teatru.


---------------------------------------------------------------------
Chcesz dostawać nasze przepisy prosto na swój e-mail? Wpisz swój adres z prawej strony w okienko "Przepisy prosto na twój e-mail!". Od tej pory żaden przepis Ci nie umknie :)

Komentarze

 1. A to ja się zgłaszam do konkursu!

  Robert

  OdpowiedzUsuń
 2. Edyta:edyta1973@go2.pl
  Bardzo ciekawy projekt niestandardowy i do tego o jedzeniu ! Jesli jeszcze do tego ma byc smiesznie to wogole odlot . Poprosze meza zeby trzymal kciuki za mnie

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniale byłoby pójść na ,Kobietę do zjedzenia'...
  Recital chyba o takich kobietach jak my.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy słuchanie o jedzeniu może być równie przyjemne jak jego konsumowanie?
  Chciałabym się przekonać ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. No to i ja się zgłosiłam. E-mail na e-mail. Sylwia

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, że tutaj jesteś. Zostaw komentarz, napisz, co sądzisz o blogu czy o tym konkretnym przepisie. Nie zostawiaj natomiast w komentarzu linków (ani do swojej strony, ani do żadnej innej) - chyba, że kontekst rozmowy tego wymaga. Jeśli interesuje Cię zareklamowanie się na blogu, to po prostu zajrzyj do zakładki "Współpraca".

Popularne posty