Print Friendly and PDF

Problemy z blogiem


Dzisiaj krótki, szybki wpis z informacją i prośbą o pomoc. Mianowicie od jakiegoś czasu przy wchodzeniu na mojego bloga pojawia się takie okienko jak powyżej. Z prośbą o wpisanie loginu i hasła. Ciekawostką jest, że nie zawsze, nie każdemu, się to pojawia. I za cholerę nie wiem co to jest, jak się tego pozbyć. Znacie ten problem, wiecie jak temu zapobiec, usunąć to badziewie? Już ręce mi opadają, nie wiem zupełnie co z tym robić.

U mnie działa akurat kliknięcie na "anuluj", ale dochodzą mnie słuchy od czytelników, że u niektórych po anulowaniu tego w niedługim czasie wyskakuje znowu. I tak wciąż i wciąż :(

Jeśli to ma znaczenie to używam platformy bloggera.


EDIT: Uff, już nieaktualne, przepraszam za zamieszanie :)


---------------------------------------------------------------------
Chcesz dostawać moje przepisy prosto na e-mail? Wpisz swój adres z prawej strony w okienko "Przepisy prosto na twój e-mail!". Od tej pory żaden przepis Ci nie umknie :)

Komentarze

  1. :( Dalej się pojawia co to jest??

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak jak napisałem pod koniec wpisu, w aktualizacji: sprawa już, na szczęście, nieaktualna. Otóż okazało się, że miałem na stronie jakiś widżet, który pobierał informacje z jakiejś innej, zewnętrznej strony. I wszystko było dobrze. Póki działało to działało. Ale właśnie, z nieznanych mi powodów, ta strona z której mój widżet pobierał informacje zniknęła lub też stała się dostępna tylko na hasło. No i na mojej stronie pojawiał się właśnie komunikat z prośbą o to hasło. Usunąłem widżet i problem z niknął.

      Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, że tutaj jesteś. Zostaw komentarz, napisz, co sądzisz o blogu czy o tym konkretnym przepisie. Nie zostawiaj natomiast w komentarzu linków (ani do swojej strony, ani do żadnej innej) - chyba, że kontekst rozmowy tego wymaga. Jeśli interesuje Cię zareklamowanie się na blogu, to po prostu zajrzyj do zakładki "Współpraca".

Popularne posty