Print Friendly and PDF

Gotowanie na Kolanie


Właśnie parę dni temu natknąłem się w internecie na ciekawą inicjatywę. Otóż internetowa telewizja TV Południe prowadzi cykl "Gotowanie na kolanie". Fajna konwencja, zabawie pokazane. Są to krótkie filmiki, na których prowadzący wraz z wybranym gościem pokazują jak szybko, łatwo i tanio zrobić coś dobrego. Zresztą co będę sam wymyślał, oto cytat z ich strony:

"Program "GOTOWANIE NA KOLANIE" to kulinarna propozycja dla tych, którzy nie lubią spędzać dużo czasu w kuchni, ale lubią dobrze zjeść. Prowadzący, Krzysztof Korecki, przygotowuje proste, szybkie i tanie potrawy (najczęściej z półproduktów) w oparciu o zawartość ubogich lodówek. Razem z prowadzącym, nie zważając na konsekwencje, wchodzimy do mieszkań studentów Warszawy i gotujemy w ich kuchniach, które jak można się domyślać są często ubogie w sprzęt. Nasze potrawy choć banalne i niedrogie są prawdziwie smaczne i godne najwybredniejszych podniebień, dlatego nasz program nie zamyka się tylko w grupie docelowej studentów, ale też wszystkich szybko żyjących ludzi, niezależnie od płci i wieku.
Zapraszamy do obejrzenia studenckich kuchni od środka i do wykorzystywania przepisów, którymi się z wami dzielimy."

A czemu to właściwie wszystko piszę? Bo być może wkrótce zostanę bohaterem jednego z odcinków :) Jakby co, to będę informował :)

Poza tym mam takiego plana, żeby jakoś tam w wolnej chwili wypróbować wszystkie te ich przepisy, zobaczymy co są warte właściwie :) Powiem szczerze, że pomysł takiego "studenckiego", czyli szybkiego i taniego gotowania mi się podoba. No i właśnie sprawdzę, czy do tego wszystkiego to jest jeszcze smaczne gotowanie. Jak przeżyję to zdam relację tutaj na blogu :)
A tymczasem zapraszam do obejrzenia najnowszego, 6. odcinka Gotowania Na Kolanie.
---------------------------------------------------------------------
Chcesz dostawać moje przepisy prosto na e-mail? Wpisz swój adres z prawej strony w okienko "Przepisy prosto na twój e-mail!". Od tej pory żaden przepis Ci nie umknie :)

Komentarze

 1. :)Zaproponuj im recenzję popartą praktycznym sprawdzianem.

  OdpowiedzUsuń
 2. No więc właśnie tak jak pod koniec wpisu napisałem: praktyczny sprawdzian będzie :) Zamierzam po kolei przetestować wszystkie te przepisy i jak mnie one nie zabiją to opiszę tutaj na blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny. Pokazuje, że można gotować szybko i zdrowo:)

  Jeśli mogę: Bardzo!!! proszę o pomoc: wypełnianie albo rozsyłanie do znajomych! 18-30 rok życia, niekoniecznie mieszkający z rodzicami. Dziękuję!!! http://www.facebook.com/events/358503757495487/

  OdpowiedzUsuń
 4. :)Zrobiłem kiedyś jajecznicę z dwóch jajek dla 3 osób.Jajeczne fantazje.

  OdpowiedzUsuń
 5. :)Trochę to testowanie niebezpieczne raz koszt,dwa czy domownicy będą chcieli to jeść.Szybko i zdrowo coś tu nie tak a może??!!Ja chyba jednak pozostanę tradycjonalistą.

  OdpowiedzUsuń
 6. Koszt z tego co widzę to nie taki duży, da się przeżyć. A czy będą chcieli to jeść? No to właśnie chcę sprawdzić, hehe :)
  Na ile idea tego programu jest prawdziwa, tzn. jak bardzo jadalne są te potrawy :)
  A co do tego, czy zdrowo? Noooo, ten teges... Powiedzmy, że tego kryterium nie będę brał pod uwagę, skupię się na: tanio, szybko i smacznie :)
  Może wyjść z tego coś ciekawego :)

  OdpowiedzUsuń
 7. :)Jak wygląda sprawa Szynkowara zdecydowałeś się? Ja zastanawiam się czy nie sprawić sobie tego co widziałem w Google.Przy cenach dobrych wędlin wygląda to na opłacalną inwestycję.

  OdpowiedzUsuń
 8. Oglądałem, są świetnie :) Przypadł mi do gustu taki za 150 złotych, muszę uzbierać na niego :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, że tutaj jesteś. Zostaw komentarz, napisz, co sądzisz o blogu czy o tym konkretnym przepisie. Nie zostawiaj natomiast w komentarzu linków (ani do swojej strony, ani do żadnej innej) - chyba, że kontekst rozmowy tego wymaga. Jeśli interesuje Cię zareklamowanie się na blogu, to po prostu zajrzyj do zakładki "Współpraca".

Popularne posty