wtorek, 17 kwietnia 2012

Gotowanie na kolanie - odcinek 7


Nie będę się teraz rozwodził specjalnie jakoś na tematem tego wpisu. Przypomnę tylko, że opisywałem jakiś czas temu taki śmieszny kulinarny program Gotowanie na Kolanie (kręcony przez TV Południe). Wspominałem też, że będę testował te ich potrawy, które tam wykręcają, żeby sprawdzić ich jadalność. Zacząłem już nawet to robić, test pozytywnie przeszła zupa cebulowa, a wkrótce będą cebulowe krążki - z pierwszego odcinka. Nie w tym rzecz jednak. Rzecz w tym, że właśnie opublikowany został siódmy odcinek, w którym jestem gościem :) Dokładnie opiszę to za czas jakiś, jak testując potrawy po kolei dojdę to tego odcinka, a teraz tylko taką krótką zajawkę chciałem zrobić. Zapraszam zatem do oglądania, a jak pora nadejdzie to napiszę wam o kulisach powstawania tego odcinka :)

Dodam jeszcze tylko na koniec, że zwykle jednak potrawy tam przyrządzane są nieco "normalniejsze" niż w tym odcinku. Ja osobiście nie ogarniam tego Kurczakowego King Konga. Ale chociaż było zabawnie, w sumie to się liczy. Jak się połączy jedzenie z zabawą to nawet i takiego King Konga da się zjeść :)---------------------------------------------------------------------
Chcesz dostawać moje przepisy prosto na e-mail? Wpisz swój adres z prawej strony w okienko "Przepisy prosto na twój e-mail!". Od tej pory żaden przepis Ci nie umknie :)

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...