poniedziałek, 3 lutego 2014

Jajka w koszulce


Mieliśmy z Madzią kilka wolnych dni więc zrobiliśmy sobie maraton z pierwszym sezonem MasterChef. Tak sobie przysiedliśmy i niemal jednym rzutem cały sezon poszedł :) I stąd właśnie wziął się pomysł na jajka w koszulkach. W sumie nigdy jeszcze nie robiliśmy tak naprawdę. A sprawa jest naprawdę prosta:
Gotujemy wodę z 1-2 łyżkami octu. Znaczy się raczej taki nieduży garnek. Jak woda się zagotuje to wbijamy do tej gotującej się wody jajko. Ale musimy to zrobić tuż tuż nad samą powierzchnią gotującej się wody, żeby jak najmniej się rozpłynęło na boki. Gotujemy 2 minuty i wyławiamy :) Mieliśmy naprawdę wytworne śniadanie.

Smacznego!


---------------------------------------------------------------------
Chcesz dostawać moje przepisy prosto na e-mail? Wpisz swój adres z prawej strony w okienko "Przepisy prosto na twój e-mail!". Od tej pory żaden przepis Ci nie umknie :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję, że tutaj jesteś. Zostaw komentarz, napisz, co sądzisz o blogu czy o tym konkretnym przepisie. Nie zostawiaj natomiast w komentarzu linków (ani do swojej strony, ani do żadnej innej) - chyba, że kontekst rozmowy tego wymaga. Jeśli interesuje Cię zareklamowanie się na blogu, to po prostu zajrzyj do zakładki "Współpraca".